Лійка для душу з фільтром

Лейка для душа с фильтром

Не секрет, що споживання води під час прийняття душу є найбільшим в квартирі чи будинку в порівнянні з іншими пристроями водокористування (мийка, умивальник, унітаз). Десь 40% від усього споживання води в квартирі споживається саме в душі.

Зараз на ринку з’явилася лійка з фільтром для душа Skin Cares, яка дозволяє економити на водоспоживанні. Але її вартість дуже завищена, і не кожен може дозволити її придбати. Ми ж пропонуємо водозберігаючу лійку аэратор для душу «Eco Water», котра дозволяє економити воду до трьох разів.

Тобто, якщо придбаєте аналог лійки з фільтром для душу Skin Cares – водозберігаючу лійку аератор «Eco Water», то Ви будете споживати не 50-60 літрів (це норма споживання води в душі по СНіП), а всього від 8 до 16 літрів за один прийом душу. Лійка-аератор також дозволяє очищати воду від хлору, важких металів і створює ефект Ленарда.

лійка для душу з фільтром

Якщо придбати водозберігаючу лійку-аератор для душу разом з регулятором витрат води 6 літрів за хвилину, то цей комплект Вам вийде дешевше в 8-10 разів у порівнянні з Skin Cares і його аналогами.

Бережіть сімейний бюджет і економте на водоспоживання в квартирі, будинку, і на підприємстві.

Share on facebook
Facebook
Share on skype
Skype
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email